BACA RAPORU FİRMASI

BACA TEMİZLEME FİYATLARI

BACA TEMİZLEME  

Baca temizleme firmamız İstanbul büyükşehir belediyesi genelinde ve belediye sınırları içerisinde baca temizleme hizmeti vermektedir. Baca temizleme işlemi profesyonel ekip ve ekipmanlarla İtfaiye'den alınan yetkili ve baca temizleme sertifikalı elemanlarımızla bacanızı sizin ve çevrenizdekilerin zarar ve ziyan görmemesi için baca temizleme hizmeti vermektedir.  

İstanbulda bacaların temizleme ve temizliği İtfaiye tarafından madeler halinde sunulmuştur. Bacası temizlenecek olan baca veya işletme dükkan veya fabrika bacası temizliği şartnamesi İtfaiye'ninde prosüdüründe yer almaktadır. Örneğin yakıt türü kömür yada odun olan soba bacası temizleme yılda enaz bir defa olamak zorunda,  Yakıt türü dogalgaz olan Kombi, soba bacası veya şömine bacası temizliği igdaşın istemiş olduğu baca temizleme raporu ise yılda bir defa istenilmektedir. Yakıt türü kömür veya odun doğalgaz olan Kebap bacalarınında yılda dört kere enazından  bacaları temizlenmesi gerekir, Kebap baca temizleme işlemini yapılması aşaması yetkili baca temizleme firmasının temizlenecek baca ve davlumbazın fizibilitesini yapmasından sonra baca keşif raporu düzenlenir ve firma yetkililerine baca ve durumunu bildiren baca raporu düzenler ve bilgilendirir taraflar arasında anlaşmalar sonucunda uzlaşı sağlandıktan sonra baca temizleme ve temizlik  işlemi usulüne yetkilere dayanılarak gerçekleşir.

 

Baca temizleme işlemi sadece igdaş veya itfaiye tarafından istenilen bir belge sertifika olarak düşünülmemelidir. Yetkililer  baca temizlik sertifikasını insan sağlığı başta olmak üzere ve başkalarınında can ve mal güvenliği açısındanda talep etmektedir. Baca temizleme yapacak kişi lerin ve kurumların İtfaiyenin düzenlediği organize edilen baca temizleme personellerini yetiştirmekte ve denetlemektedir. İstanbul itfaiyesinde eğitim gören ekiplerimiz istanbuldaki hertürlü baca temizleme ve baca temizliği konusunda hizmet veren yetkili baca temizleme firmasıdır. Sizin ve sevdiklerinizin hayatı bizim için önemlidir. Lütfen baca temizleme işlemini ihmal etmeyin.

 

 

 

                                                 

 

 İSTANBUL BACA TEMİZLEME VE BACA RAPORU                               HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇELER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ÇATALCA BACA TEMİZLEMEARNAVUTKÖY BACA TEMİZLEME

ATAKÖY BACA TEMİZLEMEAVCILAR BACA TEMİZLEME

BAHÇELİEVLER BACA TEMİZLEMEBAKIRKÖY BACA TEMİZLEME  

BEYLİKDÜZÜ BACA TEMİZLEMEBEYOĞLU BACA TEMİZLEME

ESENLER BACA TEMİZLEMEKÜÇÜKÇEKMECE BACA TEMİZLEME

KAĞITHANE BACA TEMİZLEME, SARIYER BACA TEMİZLEME

SULTANGAZİ BACA TEMİZLEME, ÜMRANİYE BACA TEMİZLEME

ÜSKÜDAR BACA TEMİZLEMEADALAR BACA TEMİZLEME

 ATAŞEHİR BACA TEMİZLEME, BÜYÜKÇEKMECE BACA TEMİZLEME 

BAĞCILAR BACA TEMİZLEMEBAYRAMPAŞA BACA TEMİZLEME

BEŞİKTAŞ BACA TEMİZLEME, BEYKOZ BACA TEMİZLEME

EMİNÖNÜ BACA TEMİZLEMEESENYURT BACA TEMİZLEME

 EYÜP BACA TEMİZLEMEFATİH BACA TEMİZLEME

GÜNGÖREN BACA TEMİZLEMEGAZİOSMANPAŞA BACA TEMİZLEME 

KADIKÖY BACA TEMİZLEMESULTANBEYLİ BACA TEMİZLEME

ŞİŞLİ BACA TEMİZLEMEZEYTİNBURNU BACA TEMİZLEME

 

 


ETİKET:

BACA TEMİZLEME, BACA TEMİZLEME FİRMASI, İSTANBUL BACA TEMİZLEME, BACA TEMİZLEME İSTANBUL BACA TEMİZLİK, BACA TEMİZLEME YETKLİ FİRMA, BACA NASIL TEMİZLENİR, BACA TEMİZLİK RAPORU, BACA TEMİZLİYEN, BACA TEMİZLEME ŞİRKETİ, BACA TEMİZLİK RAPORU, ŞÖMİNE BACASI TEMİZLEME, BACA TEMİZLEME SERVİSİ, BACA TEMİZLİĞİ RAPORU.