baca temizleme raporu

BACA RAPORU FİRMASI

BACA TEMİZLİĞİ   0212 609 29 08

Baca temizliği firmamız İstanbul büyükşehir belediyesi genelinde ve belediye sınırları içerisinde baca temizliği hizmeti vermektedir. Baca temizliği işlemi profesyonel ekip ve ekipmanlarla İtfaiye'den alınan yetkili ve baca temizliği sertifikalı elemanlarımızla bacanızı sizin ve çevrenizdekilerin zarar ve ziyan görmemesi için baca temizliği hizmeti vermektedir. İstanbulda bacaların temizliği ve temizliği İtfaiye tarafından madeler halinde sunulmuştur. Bacası temizlenecek olan baca veya işletme dükkan veya fabrika bacası temizliği şartnamesi İtfaiye'ninde prosüdüründe yer almaktadır. Örneğin yakıt türü kömür yada odun olan soba bacası temizliği yılda enaz bir defa olamak zorunda,  Yakıt türü dogalgaz olan Kombi, soba bacası veya şömine bacası temizliği igdaşın istemiş olduğu baca temizliği raporu ise yılda bir defa istenilmektedir.

Yakıt türü kömür veya odun doğalgaz olan Kebap bacalarınında yılda dört kere enazından  bacaları temizlenmesi gerekir, Kebap baca temizliği işlemini yapılması aşaması yetkili baca temizliği firmasının temizlenecek baca ve davlumbazın fizibilitesini yapmasından sonra baca keşif raporu düzenlenir ve firma yetkililerine baca ve durumunu bildiren rapor düzenler ve bilgilendirir taraflar arasında anlaşmalar sonucunda uzlaşı sağlandıktan sonra baca temizliği ve temizlik  işlemi usulüne yetkilere dayanılarak gerçekleşir.

 

Baca temizliği işlemi sadece igdaş veya itfaiye tarafından istenilen bir belge sertifika olarak düşünülmemelidir. Yetkililer  baca temizliği sertifikasını insan sağlığı başta olmak üzere ve başkalarınında can ve mal güvenliği açısındanda talep etmektedir. Baca temizliği yapacak kişi lerin ve kurumların İtfaiyenin düzenlediği organize edilen baca temizliği personellerini yetiştirmekte ve denetlemektedir. İstanbul itfaiyesinde eğitim gören ekiplerimiz istanbuldaki hertürlü baca temizliği ve baca temizliği konusunda hizmet veren yetkili baca temizliği firmasıdır. Sizin ve sevdiklerinizin hayatı bizim için önemlidir. Lütfen baca temizliği işlemini ihmal etmeyin.ETİKET:
BACA TEMİZLİĞİ, BACA TEMİZLEME, BACA TEMİZLEYİCİSİ, BACA NASIL TEMİZLENİR, TIKALI BACA AÇMAK, BACA TEMİZLEMESİ, BACA ÇEKMİYOR, BACA TEMİZLEME FİRMASI, BACACI, BACA AÇMA YOLLARI, BACA HİZMETİ, BACA RAPORU, İTFAİYE BACA TEMİZLEME RAPORU, İGDAŞ BACA RAPORU, BELEDİYE BACA TEMİZLEME.